Dziękujemy za zaufanie!

Po odbyciu szkolenia ze współpracy i komunikacji w zespole słynęliśmy z tego, że potrafimy wyjść z każdej opresji. Toteż ludzie, którzy nie życzyli nam zbyt dobrze, oskarżyli nas o działalność przestępczą. Trafiliśmy do więzienia, a niebawem miała odbyć się egzekucja jednego z nas. Gdy tylko nadarzył się odpowiedni moment postanowiliśmy działać. Naszym celem stało się uwolnienie wszystkich członków naszego zespołu i udana ucieczka z więzienia. Pokój i zagadki bardzo nastawione na współpracę i rozmowę. Każdy ma tutaj do zrobienia coś innego, co w połączeniu z wysiłkami reszty zespołu pozwoli na rozwiązanie wszystkich łamigłówek. Zagadki są bardzo proste, logiczne - ale nie są nudne. My wyszliśmy bardzo usatysfakcjonowani tym pokojem i uważamy, że jest to najlepszy pokój tej firmy. Zdecydowanie godny polecenia 🙂
~Nocne Kochanki /by lockme.pl
Dużo zaskakujących rozwiązań, elektroniki, mechaniki, kłódek prawie nie było. Wystrój dopracowany, doceniam to, że na tak niewielkiej przestrzeni udało się tyle rzeczy zmieścić. Przestroga do wysokich - nie zakładajcie do tego wysokich butów bo możecie wynieść część dekoracji z sufitu we włosach 😉 Mistrz Gry wspaniały (nie jestem pewna czy dobrze imię zapamiętałam, ale chyba Krzysztof), pożartował, wszystkie wątpliwości po grze wyjaśnił, miał nieziemską cierpliwość przy podpowiedziach (bo w dwóch momentach tak bardzo mocno się zacięliśmy) a i do tego jeszcze czekoladą poczęstował 🙂 I też sam zaproponował nam zmianę kolejności pokoi (mieliśmy zrobić dwa na raz, jako pierwszy Chata a potem Piraci), co było strzałem w 10, bo Chata jednak o wiele lepsza, a Piraci byli idealni na rozgrzewkę.
~ Agulec /by lockme.pl
Podczas krótkiej wizyty we Wrocławiu znaleźliśmy czas by odwiedzić jakiś escaperoom w tym pięknym mieście. Trafiliśmy do Trapped przez przypadek, a mimo wszystko super się bawiliśmy. Sama Cela Śmierci jest pokojem dosyć łatwym, który wymaga jednak dużej współpracy osób grających. Same zagadki mimo że łatwe, bardzo satysfakcjonujące. Polecamy dla grup początkujący ale i wyjadacze będą się świetnie bawić.
~ Szaferskix /by lockme.pl
Pokój bardzo fajny, świetny wystrój pasujący do tematu, dużo elektryki i dużo myślenia. Początkowo naprawdę ważna i konieczna jest współpraca. Co do zagadek, w pokoju każdy coś znajdzie dla siebie. Świetny dla początkujących, ale i dla bardziej zaawansowanych fajna rozrywka, choć wyszliśmy dużo przed czasem to została myśl, że fajnie by było jeszcze zostać w środku.
~ robertszw /by lockme.pl