Pokoje gry Escape Room we Wrocławiu z Trapped

Schizofrenium – od 16 lat (60 minut)

Escape Room Trapped - Schizofrenium
Drzwi zamknęły się z trzaskiem. Odwrócił się ale nikogo tam nie było.
– Gdzie jest klucz?! – zawołał. Tym razem nikt nie odpowiedział. Ciemny pokój stawał się mniejszy i mniejszy, a on poczuł znany sobie lęk. Kilka oddechów pozwoliło na chwilę odzyskać jasność umysłu. Spojrzał przed siebie i dostrzegł coś, o czym wiedział, że to tam zostawił. – Gdzie to schowałeś!? No, gdzie…przyznaj się… Tym razem też Ci się nie uda…Jestem od Ciebie sprytniejszy…Dlaczego teraz milczysz?! Mów, gdzie go schowałeś…

Dwie jaźnie w jednym pokoju. Jedna chce wolności, druga nie może do tego dopuścić. Pragnie uwięzić lokatora na zawsze za wszelką cenę. Czy udało mu się wydostać? Kto okazał się sprytniejszy. Którą drogą podążysz? Zostaniesz w pułapce na zawsze czy uwolnisz ducha nierównej walki?

Escape Room dla 2-5 osób.

 

Piraci – od 16 lat (60 minut)

Escape Room Trapped - Statek Piratów
Przenieście się do czasów, kiedy na morzach rządzili piraci. Wasza stara łajba roztrzaskuje się podczas sztormu. Cudem uchodzicie z życiem. Wpadacie w ręce okrutnych piratów. Więzieni przez Kapitana statku macie godzinę aby się wydostać zanim rzucą Was na pożarcie rekinom. Zapach starego drewna unoszący się w powietrzu już zawsze będzie Wam się kojarzył z pułapką. Pojawia się szansa na ucieczkę, kiedy statek na godzinę cumuje u wybrzeży tropikalnej wyspy. Czy wystarczy wam czasu aby się wydostać? A może nie wyjdziecie z pustymi rękoma? Kapitan tego statku wiedział jak zatrzymać „szczury lądowe”…ale czy aby nie popełnił błędu…? Może się przeliczył i grupa odważnych okaże się sprytniejsza.
Sprawdź się w niewiarygodnym klimacie! Poczuj jak z każdą falą obijającą się o rufę mijają sekundy i minuty, a cel jest coraz bliżej.

Escape Room dla 2-4 osób.

 

Cela Śmierci – od 16 lat (60 minut)

Escape Room Trapped - Cela śmierci
Prowadzą Cię na krzesło elektryczne. Do egzekucji pozostała godzina. Bunt skazańców otwiera przed wami szansę na ucieczkę. Wykorzystajcie doskonały plan ucieczki przygotowany przez ekipę skazańców. Poprzednikom się nie udało ale pozostawione elementy wielkiego planu czekają. Systemy więzienne mają luki, które można wykorzystać do ucieczki. Przekupiony klawisz pozostawił klucz do wolności w miejscu niedostępnym dla nikogo. Zwarcie systemu pozwoli wam go wydobyć. Współpraca będzie wam bardzo potrzebna.

Escape Room dla 2-5 osób.

 

Pokój nr 4 – Faza projektowania

Escape Room Trapped - Cela śmierci

Escape Room dla 2-4 osób.

 

Trapped